Team BAS Consultancy

Bas-ons-team
Ons team

De medewerkers van BAS helpen je het beste uit je financiële bedrijfsvoering te halen

Als betrokken partner levert BAS Consultancy kennis en capaciteit, maar ook op de achtergrond staan onze bekwame medewerkers voor je klaar om je te adviseren op het gebied van je financiële bedrijfsvoering. Door hun kennis en expertise kunnen ze je adviseren over welke interim finance professional je op dit moment het beste kan helpen. Maak hieronder kennis met onze collega’s en neem direct contact met ze op voor een passend advies.

het bas team

Het team van BAS staat voor jou klaar

Heb je een specifieke vraag? Dan kun je je vraag ook direct aan een specialist stellen.

Antoine van den Oever
Director Financial IT Services

Antoine van den Oever

06 158 618 55 antoine.van.den.oever@basconsultancy.nl
Marit Pekelsma
Business Unit Manager Publieke Sector & Onderwijs

Marit Pekelsma

06 108 186 28 marit.pekelsma@basconsultancy.nl
Marit de Hoog
Accountmanager NGO'S & Onderwijs

Marit de Hoog

06 141 189 96 marit.de.hoog@basconsultancy.nl
Jurriaan Cohrs
Accountmanager Zorg & Life Sciences

Jurriaan Cohrs

06 516 405 02 jurriaan.cohrs@basconsultancy.nl
Judith Verlinden
Business Unit Manager Zorg & Life Sciences

Judith Verlinden

06 249 673 81 judith.verlinden@basconsultancy.nl
Remy de Bliek
Accountmanager Zakelijke Markt

Remy de Bliek

06 824 238 99 remy.de.bliek@basconsultancy.nl
Jeroen Mossinkoff
Talent Acquisition Specialist

Jeroen Mossinkoff

06 825 686 13 jeroen.mossinkoff@basconsultancy.nl
Vera van Hoorn
HR Business Partner

Vera van Hoorn

06 410 629 45 vera.van.hoorn@basconsultancy.nl
Caroline Olieroock - de la Fuente
Manager opleidingen Creating Insights

Caroline Olieroock - de la Fuente

06410 119 78 caroline@ciu.nl
Jolijn Kouwenhoven
Accountmanager Publieke Sector

Jolijn Kouwenhoven

06 825 030 13 jolijn.kouwenhoven@basconsultancy.nl