Team BAS Consultancy

Bas-ons-team
Ons team

De medewerkers van BAS helpen je het beste uit je financiële bedrijfsvoering te halen

Als betrokken partner levert BAS Consultancy kennis en capaciteit, maar ook op de achtergrond staan onze bekwame medewerkers voor je klaar om je te adviseren op het gebied van je financiële bedrijfsvoering. Door hun kennis en expertise kunnen ze je adviseren over welke interim finance professional je op dit moment het beste kan helpen. Maak hieronder kennis met onze collega’s en neem direct contact met ze op voor een passend advies.

het bas team

Het team van BAS staat voor jou klaar

Heb je een specifieke vraag? Dan kun je je vraag ook direct aan een specialist stellen.

Antoine van den Oever
Algemeen directeur

Antoine van den Oever

06 158 618 55 antoine.van.den.oever@basconsultancy.nl
Marit Pekelsma
Business Unit Manager Publieke Sector & Onderwijs

Marit Pekelsma

06 108 186 28 marit.pekelsma@basconsultancy.nl
Judith Verlinden
Business Unit Manager Healthcare

Judith Verlinden

06 249 673 81 judith.verlinden@basconsultancy.nl
Remy de Bliek
Accountmanager Data & BI

Remy de Bliek

06 824 238 99 remy.de.bliek@basconsultancy.nl
Vera van Hoorn
HR Business Partner

Vera van Hoorn

06 410 629 45 vera.van.hoorn@basconsultancy.nl
Frank Deleij
Senior Accountmanager Zakelijke Markt

Frank Deleij

0682786251 frank.deleij@basconsultancy.nl
Thomas Peels
Accountmanager Healthcare

Thomas Peels

0613938827 thomas.peels@basconsultancy.nl
Abdullah al Hassany
Accountmanager Publieke Sector

Abdullah al Hassany

0651110083 abdullah.alhassany@basconsultancy.nl
Nasneen Khodabaks
Recruitment Manager

Nasneen Khodabaks

06 825 686 13 Nasneen.khodabaks@basconsultancy.nl
Ronald Vader
Financieel directeur

Ronald Vader

06 23536793 ronald.vader@basconsultancy.nl
Johann Janssen
Accountmanager Zakelijke Markt

Johann Janssen

06-26355268 johann.janssen@basconsultancy.nl
Jasper Drummen
Accountmanager Healthcare

Jasper Drummen

06 57 46 20 90 jasper.drummen@basconsultancy.nl