Contact

Kom in contact met BAS

contact

Onze deur staat altijd open

BAS Consultancy levert kennis en capaciteit zodat organisaties het beste uit hun financiële bedrijfsvoering halen. Met onze breed inzetbare interim financials helpen we opdrachtgevers in zowel de zakelijke markt, als de publieke sector met vraagstukken op het gebied van Finance & Control, Audit, Compliance en ERP & Business Intelligence. Van business controllers tot financial controllers en auditors: onze consultants beschikken over sectorspecifieke kennis en kennen de financiële uitdagingen van nu en de toekomst.

Als betrokken partner denken we graag met onze opdrachtgevers mee. We willen anderen vooruithelpen en inspireren zowel onze consultants als opdrachtgevers om zichzelf continu te blijven ontwikkelen. Zo creëren we duurzame partnerschappen. Wil je meer weten over wat de specialisten van BAS voor jouw organisatie kunnen betekenen? Ben je benieuwd naar onze ervaringen en inzichten in jouw sector of vakgebied? Neem dan vooral contact met ons op of kom langs voor een kop koffie. Onze deur staat altijd open.

Maak een afspraak

BAS Consultancy              
Benoordenhoutseweg 43          
2596 BC Den Haag       

Amsterdam Spaces– Zuidas            
Barbara Strozzilaan 101         
1083 HN Amsterdam                 

+31 070 312 20 80
info@basconsultancy.nl

het bas team

Het team van BAS staat voor jou klaar

Heb je een specifieke vraag? Dan kun je je vraag ook direct aan een specialist stellen.

Antoine van den Oever
Algemeen directeur

Antoine van den Oever

06 158 618 55 antoine.van.den.oever@basconsultancy.nl
Marit Pekelsma
Business Unit Manager Publieke Sector & Onderwijs

Marit Pekelsma

06 108 186 28 marit.pekelsma@basconsultancy.nl
Judith Verlinden
Business Unit Manager Healthcare

Judith Verlinden

06 249 673 81 judith.verlinden@basconsultancy.nl
Remy de Bliek
Accountmanager Zakelijke Markt

Remy de Bliek

06 824 238 99 remy.de.bliek@basconsultancy.nl
Jolijn Kouwenhoven
Accountmanager Publieke Sector

Jolijn Kouwenhoven

06 825 030 13 jolijn.kouwenhoven@basconsultancy.nl
Vera van Hoorn
HR Business Partner

Vera van Hoorn

06 410 629 45 vera.van.hoorn@basconsultancy.nl
Thomas Peels
Accountmanager Healthcare

Thomas Peels

0613938827 thomas.peels@basconsultancy.nl
Frank Deleij
Senior Accountmanager Zakelijke Markt

Frank Deleij

0682786251 frank.deleij@basconsultancy.nl
Andre Jeursen
Talent Acquisition Specialist

Andre Jeursen

0625045065 recruitment@basconsultancy.nl
Abdullah al Hassany
Accountmanager Publieke Sector

Abdullah al Hassany

0651110083 abdullah.alhassany@basconsultancy.nl
Nasneen Khodabaks
Recruitment Manager

Nasneen Khodabaks

06 825 686 13 Nasneen.khodabaks@basconsultancy.nl
Ronald Vader
Financieel directeur

Ronald Vader

06 23536793 ronald.vader@basconsultancy.nl