Contact

Kom in contact met BAS

contact

Onze deur staat altijd open

BAS Consultancy levert kennis en capaciteit zodat organisaties het beste uit hun financiële bedrijfsvoering halen. Met onze breed inzetbare interim financials helpen we opdrachtgevers in zowel de zakelijke markt, als de publieke sector met vraagstukken op het gebied van Finance & Control, Audit, Compliance en ERP & Business Intelligence. Van business controllers tot financial controllers en auditors: onze consultants beschikken over sectorspecifieke kennis en kennen de financiële uitdagingen van nu en de toekomst.

Als betrokken partner denken we graag met onze opdrachtgevers mee. We willen anderen vooruithelpen en inspireren zowel onze consultants als opdrachtgevers om zichzelf continu te blijven ontwikkelen. Zo creëren we duurzame partnerschappen. Wil je meer weten over wat de specialisten van BAS voor jouw organisatie kunnen betekenen? Ben je benieuwd naar onze ervaringen en inzichten in jouw sector of vakgebied? Neem dan vooral contact met ons op of kom langs voor een kop koffie. Onze deur staat altijd open.

Maak een afspraak

BAS Consultancy
Benoordenhoutseweg 43
2596 BC Den Haag

+31 070 312 20 80
info@basconsultancy.nl

het bas team

Het team van BAS staat voor jou klaar

Heb je een specifieke vraag? Dan kun je je vraag ook direct aan een specialist stellen.

Antoine van den Oever
Director Financial IT Services

Antoine van den Oever

06 158 618 55 antoine.van.den.oever@basconsultancy.nl
Marit Pekelsma
Business Unit Manager Publieke Sector & Onderwijs

Marit Pekelsma

06 108 186 28 marit.pekelsma@basconsultancy.nl
Marit de Hoog
Accountmanager NGO'S & Onderwijs

Marit de Hoog

06 141 189 96 marit.de.hoog@basconsultancy.nl
Jurriaan Cohrs
Accountmanager Zorg & Life Sciences

Jurriaan Cohrs

06 516 405 02 jurriaan.cohrs@basconsultancy.nl
Judith Verlinden
Business Unit Manager Zorg & Life Sciences

Judith Verlinden

06 249 673 81 judith.verlinden@basconsultancy.nl
Remy de Bliek
Accountmanager Zakelijke Markt

Remy de Bliek

06 824 238 99 remy.de.bliek@basconsultancy.nl
Jeroen Mossinkoff
Talent Acquisition Specialist

Jeroen Mossinkoff

06 825 686 13 jeroen.mossinkoff@basconsultancy.nl
Vera van Hoorn
HR Business Partner

Vera van Hoorn

06 410 629 45 vera.van.hoorn@basconsultancy.nl
Caroline Olieroock - de la Fuente
Manager opleidingen Creating Insights

Caroline Olieroock - de la Fuente

06410 119 78 caroline@ciu.nl
Jolijn Kouwenhoven
Accountmanager Publieke Sector

Jolijn Kouwenhoven

06 825 030 13 jolijn.kouwenhoven@basconsultancy.nl